Witamy na stronie Telewizji Łużyce

0

Od dziś zamiast starej strony firmowej telewizji proponujemy wam korzystanie z portalu informacyjnego. Codziennie znajdziecie tu nowe informacje z czterech powiatów w większość wzbogacone materiałami wideo przygotowanymi przez reporterów Magazynu Telewizji Łużyce – jedynego programu informacyjnego codziennie zajmującego się terenem powiatów lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego i bolesławieckiego.

Na stronie znajdziecie także program Telewizji ŁUŻYCE i naszą ofertę reklamową. Tutaj można również obejrzeć nasze programy cykliczne i dowiedzieć się jak ustawiać antenę aby odbierać nasz program. Zapraszamy też do sklepiku z produkcjami Telewizji Łużyce oraz do komentowania newsów a już wkrótce – na nasze forum dyskusyjne.

Nasze materiały znajdziecie także na zaprzyjaźnionych portalach: www.bolec.info oraz już w wkrótce – na www.luban24.pl. Do współpracy i korzystania z naszych produkcji zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zespół Telewizji Łużyce

 

Razem z TVN

Telewizja Łużyce znana do niedawna jako Telewizja Lubań Bolesławiec od sierpnia nadaje sygnał stacji TVN. Każdego dnia trzykrotnie na antenie pojawiają się regionalne pasma programowe Telewizji Łużyce z codziennym magazynem informacyjnym. W pozostałym czasie widzowie mogą oglądąć TVN z takimi przebojami jak Taniec z Gwiazdami, Na Wspólnej, Szymon Majewski Show. Wreszcie na naszym terenie za darmo, za pomocą zwykłych anten szerokopasmowych można oglądać stację mającą m.in. najlepszy program informacyjny w kraju, czyli Fakty.

Na ternie powiatu bolesławieckiego nie było dotychczas programu regionalnego, bo trójka TVP  jest tutaj trudnodostępna.Telewizja ŁUŻYCE stara się wypełnić tę lukę.

Telewizja Łużyce nadaje swój program na terenie powiatów bolesławieckiego, lwóweckiego, lubańskiego i zgorzeleckiego. Wciąż rozbudowuje i dopracowuje ramówkę. ostatnio wprowadzilismy na antenę m.in. program Doradca będący ekonomiczno finansowym poradnikiem, z którego można się dowiedzieć gdzie założyć konto, jaki kredyt warto wziąć i dlaczego wzrastają no. ceny paliw. Doradca od razu spotkał się z dobrym przyjęciem widzów i reklamodawców.

Dla tych ostatnich Telewizja Łużyce to świetny sposób na dotarcie do klientów nie tylko z miast ale i z terenów wiejskich. Możliwość zamieszcenia swoich reklam tuż po faktach TVN a przed Magazynem dla wielu firm brzmi kusząco. Aby oglądać telewizję Łużyce wystarczy ustawić antenę szerokopasmową nadajnika w Nowej Karczmie (miejscowość znajduje się 10 km na południowy zachód od Lubania) i ustawić kanał 51 UHF.

Dodaj Komentarz