Twardy nie taki twardy – Chrobry wygrał 2:1

0

Po wyrównanej walce (do przerwy był remis 0:0) wicelider tabeli ligi okręgowej pokonał lidera. Chrobry nie był faworytem spotkania ale pokazał wojskowym, że potrafi pokonać teoretycznie silniejszego przeciwnika. Pierwszy bramkarza twardego pokonał pięknym strzałem Grzegorz Roman. Wykorzystał przy tym złe ustawienie muru. Potem wojskowi zrewanżowali się bramką grającego trenera Jakuba Wołyńskiego.

W dziewięćdziesiątej minucie spotkania Krzysztof Mazur zdecydował świetnym strzałem o zwycięstwie nowogrodźczan. Twardy utrzymał czołową lokatę w tabeli ale jego przewaga nad Chrobrym zmalała do dwóch punktów.