Sparta z Lotnikiem – walka na dole tabeli

0

W miniony weekend szlagierem był pojedynek na szczycie tabeli ligi okręgowej. Tym razem zapraszamy na walkę o to, żeby z ligi nie spaść, czyli pojedynek klubów zamykających tabelę.

Sparta Zebrzydowa będzie gościła u siebie Lotnika Jeżów Sudecki. Oba kluby mają po 13 punktów i zajmują 14 (Lotnik) i 15 (Sparta) miejsca w tabeli. Poniżej jest tylko Cosmos Radzimów.

Sparta Sezon zaczęła bardzo dobrze od… walkoweru. Po remisie 2:2 z Orłem Lubawka Okręgowy Związek Piłki Nożnej zamienił ten wynik na walkower dla Sparty, bo w drużynie Orła grał nieuprawniony zawodnik. Potem było gorzej, bo w drugim spotkaniu Sparta przegrała 1:2 w Mirsku z Włókniarzem.
Spotkanie z Lotnikiem rozpocznie się w niedzielę (5 kwietnia) o godzinie 11 na boisku w Zebrzydowej.

W pozostałych meczach tej kolejki Granica Bogatynia będzie gościć u siebie Włókniarza Mirsk, Bobrzanie pojadą do Świętoszowa walczyć z liderem ligi – Twardym,  Czarni Lwówek rzoegrają spotkanie u siebie z wiceliderem Chrobrym Nowogrodziec, lubaniacy z Łużyc pojadą do Gryfowa, Nysa podejmować będą Cosmos, Piast spotka się GKS-em Raciborowice a Orzeł ugości Olimpię.


FOTO: ZEBRZYDOWA.INFO

Dodaj Komentarz