Bobrzanie wygrali z Miedzią 4:2

0

BKS pokonał w sobotnim pojedynku na własnym boisku drugi zespół Miedzi Legnica 4:2.
W dwunastej minucie pierwszą bramkę dla BKS-u zespołu zdobył Błażej Rajchel i było to jedyne ważne wydarzenie na boisku w pierwszej połowie meczu. Przed jej końcem zabłysnął bramkarz Bobrzan, Dawid Kizyma, który wspaniale obronił w 42 minucie strzał na bramkę i błyskawiczne dwie mocne dobitki jedną po drugiej.

Dawid Kizyma obronił ten strzał i dwie błyskawiczne dobitki – bramkarz BKS Bobrzanie wykazał się wielkim refleksem nagrodzonym owacją kibiców.

W drugiej połowie mecz się ożywił. W 65 minucie Marcin Baran z Miedzi wyrównał wynik spotkania na 1:1. To obudziło BKS, który w 10 minut zdobył trzy następne bramki. Sławomir Iskrzak w 69 minucie, pięć minut później znowu Rajchel a w 88 minucie Paweł Rissman. W 88 minucie Marcin Baran znów pokonał Kizymę ustalając wynik na 4:2 dla BKS-u .
Dzięki temu BKS wylądował na szóstym miejscu w tabeli.

INFORMACJA: BKS BOBRZANIE