Sparta rozbiła Lotnika 5:2

0

5:2 rozgromiła w niedzielę u siebie Sparta Zebrzydowa zespół Lotnika Jeżów Sudecki. Piłkarze Sparty zwycięstwo zadedykowali Zbigniewowi Miterze. Oddany klubowi prezes w zeszłym tygodniu obchodził pięćdziesiąte urodziny a na dzień przed meczem z Lotnikiem trafił do szpitala – wynik na pewno przyspieszy powrót do zdrowia.

Do przerwy drużyna Lotnika miała przewagę 2:1 i prawdopodobnie pewność siebie zgubiła gości. W drugiej połowie Sparta wzięła się ostro do roboty. Do bramki Kędzierskiego z pierwszej połowy swoje gole dodali Wichowski (65 minuta) a potem Fulczyński, który w 84 minucie podniósł wynik na 3:2. W 90 i 92 minucie, w doliczonym czasie gry kolejne dwa gole wbił lotnikowi Kędzierski ustalając wynik spotkania na 5:2.

Wskutek niedzielnego meczy Sparta zamieniła się z Lotnikiem miejscami w tabeli awansując z 15 na 14.