Budujemy nadajniki, zaraz wracamy

5

Drodzy Widzowie,
informuję, że sygnał TV Łużyce zniknął z anteny. To nie awaria! Przeszliśmy do kolejnego etapu rozwoju naszej stacji i montujemy trzy własne nadajniki w Rząsinach, Jeleniej Górze i Chojnowie. Prace wciąż trwają. Kiedy już nadajniki zaczną działać, poprawi się jakość obrazu i dźwięku, a sygnał dotrze do dużo większej liczby widzów. Osoby, które korzystają z naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, a mają anteny skierowane na nadajnik na Śnieżnych Kotłach, nie będą musiały anten przestawiać.
Po modernizacji naszej sieci nadawczej, TV Łużyce w jakości stuprocentowej oglądać będą mogli widzowie następujących miejscowości:
miasto Jelenia Góra; gminy miejskie: Chojnów, Lubań, Bolesławiec, Zgorzelec; gminy miejsko – wiejskie: Nowogrodziec, Pieńsk, Węgliniec, Chocianów, Lwówek, Gryfów; gminy wiejskie:     Bolesławiec, Miłkowice, Chojnów, Lubań, Platerówka, Siekierczyn, Lubin, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn, Sulików, Zgorzelec, Zagrodno.
Proszę zatem o cierpliwość i wyrozumiałość. Wkrótce wracamy.
Ilona Parejko
prezes zarządu TV Łużyce

5 komentarzy

  1. Muzyczne gdzie się podziały tez z Rzasin nadaje cie myślicie że wszysty będą was odbierać to się mylicie nie każdy ma internet na wet muzyki nie można se posłuchać bo niema jakoś wtedy był sygnał i po co bylo mieszać

  2. Gmina Platerówka na

    O tej pory jak nadajecie z rzasiny to brak sygnału
    antena wisi za oknem i nawet nie łapie bo sygnał jest za słaby i nie będzie na moim terenie tych programów trudno widzę że was to nie obchodzi że nie którzy nie odbierają sygnału mux lokalny tv Łużyce

Dodaj Komentarz