Nie zapomnij przekazać 1% podatku

0

Do końca kwietnia, jak co roku, każdy musi rozliczyć się z fiskusem. Nie zapominajmy o tym, aby przekazać swój 1% podatku dochodowego na szczytny cel. To zupełnie nic nie kosztuje, a komuś może uratować życie, zdrowie, czy wesprzeć jakieś cenne działania. Wystarczy tylko w odpowiednią rubrykę zeznania podatkowego wpisać wybrany numer KRS, wpisać cel szczegółowy i 1% zostanie dobrze spożytkowany.

 

Przypominamy poniżej kilka materiałów filmowych naszej telewizji, w których pokazaliśmy tych, którzy mają nadzieję na Państwa wsparcie i przekazanie im 1% podatku.

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcieliby państwo wesprzeć swoim 1% kogoś, lokalnie – osoby potrzebujące, chorych i cierpiących, ofiary wypadków losowych, a także np. instytucje kultury czy organizacje sportowe, możecie wejść na stronę Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka, które od ponad 10 lat udostępnia swój numer KRS (KRS 0000 163366), gromadzi 1% podatku od darczyńców i bez żadnych prowizji przekazuje je potrzebującym. Poniżej link do artykułu Stowarzyszenia o beneficjentach w 2016 roku. Możecie Państwo wesprzeć kogoś z tej listy.

Komu? ile? z 1% w 2016 r. – podajemy wykaz

Dodaj Komentarz