Chcą zabrać jej dziecko

2

Wyjechała z Francji z nowo narodzonym dzieckiem do Polski, bo na obczyźnie nic dobrego już nie mogło jej spotkać  – ojciec dziecka nie interesował się nimi, porzucił jeszcze w trakcie ciąży. Nagle po roku, w swoim kraju, w swoim mieście – Bolesławcu, pani Ewelina dowiedziała się, że straciła prawa do opieki nad własnym dzieckiem. Brzmi nieprawdopodobnie, ale tak się stało. Teraz walczy o córeczkę. I walczyć nie przestanie.

Aktualizacja, kwiecień 2018

Jest pozytywne zakończenie tej sprawy! 🙂 Sąd francuski odmówił wydania Emilki i ustanowił, że jej stałym miejscem zamieszkania jest Polska. Mama na razie odetchnęła z ulgą. Ojciec ma jednak prawo, do miesiąca, złożyć skargę do sądu kasacyjnego. Jesteśmy dobrej myśli, że sprawa zostanie ostatecznie pozytywnie zakończona dla mieszkanki Bolesławca i jej córeczki.

 

2 komentarze

  1. Mariusz Magera na

    Znam Kobietę i tego palanta , dawcę bo nie ojciec . To się w głowie nie mieści jaką krzywdę mogą wyrządzić dziecku ludzie którzy nie mają serca . Myślę że znajdzie się ktoś o dobrym sercu kto im pomoże PROSZĘ Z CAŁEGO SERCA.

  2. Smutna Historia . Mam nadzieję , że znajdzie się jakiś mądry Adwokat i pomoże w sprawie. Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za dzielną Mamę i cudowną córcie.

Dodaj Komentarz