Turniej dla Oliwki

0

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 2 kwietnia 2018 r. na Orliku w Zgorzelcu, przy ul. Reymonta 16 (SP nr 2) odbędzie się Finał Turnieju Piłkarskiego, organizowanego przez pracowników sieci Media Expert, przy wsparciu Fundacji „Włącz się!”. Turniej jest ostatnim etapem przepięknej, oddolnej inicjatywy pracowników sieci, którzy z własnej woli zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej córeczki ich kolegi z Lubania – również pracownika sieci. Organizatorzy mają nadzieję, że cel zostanie osiągnięty i trzyletnia Oliwka Pieniążek, u której stwierdzono wrodzoną wadę serca, przejdzie operację w Klinice w Munster w Niemczech.

W turnieju weźmie udział łącznie 14 drużyn (140 osób), które będą rywalizowały w grupach po siedem zespołów. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary. Wszystkie szczegóły związane z Finałem można znaleźć na stworzonej również przez pracowników ME stronie: https://www.facebook.com/events/164913597638387

Podczas turnieju odbędzie się ostatni etap zbiórki, w tym aukcja koszulek i pamiątek przekazanych przez wiele drużyn piłkarskich regionu –Śląska Wrocław, Zagłębia Lubin, ale i klubów Ekstraklasy, w tym Lechii Gdańsk, Górnika Zabrze, czy Cracovii. Na wszystkich kibiców, którzy zechcą poświęcić swój czas w drugi dzień Świąt, czekać będą ciepłe napoje, poczęstunek i wiele atrakcji, gwarantujących świetną zabawę w szczytnym celu.

(info. Michał MystkowskiRzecznik Prasowy ME)

Dodaj Komentarz