Piloty systemu zdalnego otwierania drzwi i alarmu do Forda Falcona

0

Obecnie przyszłość żyje w nas. Musimy jedynie wmieszać się w tłum, a będziemy żyć jak w raju. Kto mógł kiedyś pomyśleć o zdalnie sterowanym systemie otwierania drzwi, a zwłaszcza do samochodu? Dziś jest to już możliwe.

Nie musisz już wszędzie, gdzie pójdziesz, nosić ze sobą normalnego klucza. Jeśli jesteś na spotkaniu lub konferencji dużo lepiej wygląda, gdy położysz na stole pilot od zdalnego sterowania, niż pęk starych kluczy. Marka Ford znajduje się wśród wielu różnych firm, które mogą pochwalić się niesamowitą technologią, znacząco ułatwiającą życie nowoczesnym kierowcom.

Zamiast wkładki bębenkowej znajduje się zastępujący nią nowoczesny system. Jest od podłączony do wszystkich drzwi samochodu, dzięki czemu jedne drzwi są w stanie otworzyć wszystkie, a nie każde oddzielnie. Odległość do otworzenia samochodu jest taka, gdy znajdujesz się w pobliżu auta, gdyż z pewnością nie chcesz otwierać swojego samochodu w momencie, gdy jesteś od niego o 100 metrów. Wszystko może się zdarzyć do momentu, aż do niego dotrzesz. Jednak zamknięcie drzwi będzie od tego momentu uzależnione od wciśnięcia jednego przycisku na pilocie. Jest to niezwykle proste, więc nie musisz się o nic martwić.

Nie musisz już otwierać drzwi fizycznie, dotykając ich. Ford Falcon tak bardzo wszystko ułatwił, że jedyne, co musisz zrobić, to wejść do samochodu i nim odjechać. Aby dodać kolejnego smaczku, zalety przechodzą na układ zapłonowy. Ponownie nie potrzebujesz kluczyka, aby odpalić samochód. Potrzebujesz jedynie pilota, aby automatycznie włączyć silnik Twojego auta.

Będziesz mieć jednak pecha, gdy wystąpi awaria systemu zdalnego otwierania drzwi. Aby ją naprawić będziesz z pewnością potrzebował pomocy eksperta. Najlepszym sposobem do uniknięcia takich sytuacji będziesz częsta diagnostyka samochodu lub posiadanie wbudowanego systemu diagnostycznego. Dzięki temu będziesz wiedzieć, kiedy będziesz potrzebować pilota systemu zdalnego otwierania drzwi i alarmu do Forda Falcona.

Artykuł został dostarczony przez www.AutoDoc.PL.

Tekst zlecony.

Dodaj Komentarz