Zaginiony Józef Rybka

0

Uwaga! Rewir Dzielnicowych w Świeradowie Zdrój przyjął zawiadomienie o zaginięciu Józefa RYBKA lat 80 (zam. Żary), który w dniu 15 maja 2018 roku wyszedł z hotelu w Świeradowie Zdrój i do chwili obecnej nie powrócił. Prawdopodobną przyczyną zaginięcia jest brak orientacji w terenie. Być może mężczyzna nie jest w stanie sam wrócić do miejsca swojego pobytu.

Rysopis: wiek z wyglądu 79-80 lat, wzrost ok.173 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe widoczna łysina górna, oczy niebieskie. Posiada charakterystyczną bliznę na twarzy biegnącą od policzka w kierunku ucha po lewej stronie twarzy, a także wystające dwa zęby w dolnej żuchwie.

W momencie zaginięcia ubrany był: kurtkę koloru jasnego, jasną koszulę, ciemne spodnie typu „kant”, półbuty koloru czarnego oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Jozef RYBKA zaginiony

Wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny prosimy o kontakt pod numerem alarmowym policji 997, bezpośrednio w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu przy ul. Sikorskiego 4 lub w najbliższym miejscowo komisariacie.

(info: oficer prasowy KPP Lubań asp. Magdalena Juźwicka)

 

Dodaj Komentarz