Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

0

Zapraszamy do Sleeping Expert, pierwszego profesjonalnego studia snu w Bolesławcu.

Sen jest podstawą zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Człowiek wyspany ma dobre samopoczucie, sprawny i jasny umysł, doskonale funkcjonuje w ciągu całego dnia. Podczas snu „ładujemy nasze akumulatory” – dajemy naszemu mózgowi czas na odpoczynek, regenerację i uporządkowanie doświadczeń i wrażeń zgromadzonych w czasie całego emocjonującego dnia. Sen to czas, w którym ważne informacje są przenoszone do głębszych struktur pamięci. Tam będą przechowywane całymi latami. Człowiek, który źle sypia jest bardziej podatny na przykład na depresje, czy nerwice.

holstebro

Nie ma jednej, uniwersalnej reguły dla wszystkich ludzi. Każdy z nas potrzebuje innej liczby godzin snu, ważne jest, aby po przebudzeniu być wypoczętym, pełnym werwy i mieć chęć do życia.
A do tego niezbędne jest wygodne łóżko dopasowane do indywidualnych potrzeb. Trzeba pamiętać, że dobrze dobrany materac, to gwarancja zdrowego i sprawnego kręgosłupa i całego układu szkieletowego. Bóle głowy, pleców, bioder – to często efekt spania na wadliwym, niewygodnym, zbyt miękkim lub za twardym materacu. Dlatego każdy powinien wybrać swój materac osobiście, korzystając z porad sprzedawcy. Profesjonalny sprzedawca doskonale zna się na fizjologii człowieka.

Sleeping Expert w Bolesławcu to salon, w którym kompleksowo wyposażysz swoją sypialnię.

W ofercie mamy najnowsze kolekcje łóżek tapicerowanych renomowanych firm, dostępnych wyłącznie w naszych salonach, oraz najlepsze materace.

łóżko1helsingborgłóżko21532375282Szukają Państwo najwyższego komfortu snu?

Bogaty asortyment naszego salonu pozwoli wybrać optymalne rozwiązania do Państwa sypialni. W wyborze pomogą nasi wykwalifikowani doradcy, którzy zadbają, aby produkty były dostosowane do Państwa potrzeb, oczekiwań i zasobności portfela.

W ofercie mamy również kołdry i poduszki.

materac1532520347

pol_pl_ROCK-ROLL-5571_1pol_pl_RUMBA-5577_3

W naszym salonie kupisz także ekskluzywną pościel Firmy ESTELLA – wiodącego producenta pościeli w Polsce. Pościel wykonana jest z najlepszych materiałów, bawełny najwyższej klasy, wyróżniającej się delikatnością i trwałością, która pozwala otulać się kompletami Estella przez długi czas. Pościel ta jest również idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję.

posciel-satynowa-estella-edona-2posciel-estella-athina-7011

Kultowe świece Yankee Candle, to szeroka gama zapachów zamkniętych w szklanych słojach, kuszących tartaletkach oraz samplerach. Bogaty wybór aromatów pozwala na dopasowanie zapachu idealnie do Państwa upodobań. Świece i woski Yankee Candle dostępne w naszym Salonie.

yankeecandleyankee-candle-trio-1024×580

Zapraszamy Państwa do salonu Sleeping Expert w Bolesławcu. Warto skorzystać z atrakcyjnych promocji oraz wysokich rabatów. 

Oferujemy atrakcyjny system ratalny.

Dowóz towarów na terenie całej Polski za darmo.

logo_1_big

Sleeping Expert

Bolesławiec ul. Łokietka 10 A

Tel. 508 859 265

w Internecie : https://wyspani.eu/

( tekst zlecony )

 

 

 

Dodaj Komentarz