Pomoc dla pogorzelca z Szyszkowej

0

Informowaliśmy Państwa, że w piątek 23 listopada, w środku nocy, w płomieniach stanął budynek mieszkalny w Szyszkowej w gminie Leśna. Właściciel budynku stracił wszystko. Pod tekstem przypominamy news.

Teraz przez portal zrzutka.pl ruszyła akcja pomocy pogorzelcowi. Poniżej tekst, który zamieściła tam córka właściciela spalonego domu.

Link:  https://zrzutka.pl/33396x

Dzień dobry,
Nazywam się Angelika Łozowska.
W nocy z 23 na 24 listopada w miejscowości Szyszkowa, gmina Leśna, spłonął mój rodzinny dom w którym mieszkał mój Tata Mariusz Łozowski. Pożar zastał go we śnie. Do czasu przyjazdu jednostek Straży Pożarnej ogień strawił całe piętro budynku. Niestety, rozprzestrzeniał się tak szybko, że nie było czasu na ratowanie niczego prócz własnego życia. Na szczęście Tata w porę wybiegł z palącego się domu.
Przyczyną pożaru był prawdopodobnie przestarzały piec centralnego ogrzewania.
Tata stracił cały swój dorobek życia. Dom nie nadaje się do zamieszkania.

Nie mam na tyle środków finansowych by odbudować Tacie dom, więc postanowiłam założyć ”zrzutkę”.
Celem jest 100 000 złotych, by pomóc Tacie ruszyć z jakimkolwiek remontem, aby Tata w przyszłości mógł odzyskać własny dach nad głową.

Dużym wsparciem będzie każda złotówka.

Serdecznie proszę Państwa o udostępnienie informacji o tragedii jaka nas spotkała oraz o nagłośnieniu zrzutki. Bardzo chcę pomóc Tacie.

Dodaj Komentarz