Rzucił psem o chodnik

11

 

W Bolesławcu pod sklepem kobieta zostawiła na chwilę przywiązanego psa. Do psa podszedł mężczyzna ze swoim psem, bez smyczy, i czekającym spokojnie na swoją panią psem – rzucił o chodnik! Trudno wyobrazić sobie dlaczego człowiek atakuje bez powodu zwierzę. Materiał zawiera drastyczne zdjęcia, które pokazują, że to niestety człowiek może być jak najgroźniejsze zwierzę.
 

ZOBACZ WIDEO

11 komentarzy

 1. Jak bez powodu?! Przecież ten pies zaatakował jego psa!!! Też bym coś zrobił z tym psem na miejscu tego kolesia.

  • Zaatakował? Facet specjalnie podszedł do psa ewidentnie chcąc sprawdzić co się stanie. Już wtedy zapewne czekał żeby ten uwiązany warknął co by mu kopa sprzedać. Swojego pikusia miał luzem, a nie na smyczy więc ten podbiegł za nim. Swojgoe pikusia powinien mieć na smyczy, a nie prowokować takie sytuacje. Pies był uwiązany więc był bez szans. Gdyby miał czyste intencje to pierwsze co, chwyciłby swego kundelka, a nie krzywdził uwiązanego. Taka była od początku intencja tego człowieka. Widać to ewidentnie. Zapłaci za leczenie psa i dostanie wyrok to mu się odechce kozaczyć.

  • Pokażcie morde tego syfa. Mam nadzieję że śmieć pójdzie siedzieć. Chciał się gnój wyżyć to mógł podskoczyć do równego sobie.

  • KRISU ŚLEPY/A JESTEŚ ? SPECJALNIE PODSZEDŁ I PROOWKOWAŁ PSA, DODATKOWO DO CIĘŻKIEJ CHOLERY NAWET GDYBY ZAATAKOWAŁ, TO ZAUWAŻ ŻE DRUGI PIES JEST BEZ SMYCZY !!! (usunięte przez moderatora) SIĘ W CZOŁO ….

 2. Smieciu ty pie*rzony powinienes miec wszystkie nogi polamane wlacze z palcami i rekoma tak bys nienpotrafil sie podetrzec i wstac. A policja sprawdza! Co wy sprawdzacie? Macie film! Kolejni do kolejcji. Polska.. smiech na sali. Wstyd i tyle wspolczuje psiakowi.

  • ty skur**synu,żeby tobie tak zrobili jak ten psychol psu a nawet tysiąc razy gorzej!!!!!!!!!!!!!!
   Tego ci życzę z całego serca!!

Dodaj Komentarz