Rzucił psem o chodnik

11

 

W Bolesławcu pod sklepem kobieta zostawiła na chwilę przywiązanego psa. Do psa podszedł mężczyzna ze swoim psem, bez smyczy, i czekającym spokojnie na swoją panią psem – rzucił o chodnik! Trudno wyobrazić sobie dlaczego człowiek atakuje bez powodu zwierzę. Materiał zawiera drastyczne zdjęcia, które pokazują, że to niestety człowiek może być jak najgroźniejsze zwierzę.
 

ZOBACZ WIDEO

[KGVID]http://luzyce.info/wp-content/uploads/videos/2016/01/29/pies.mp4[/KGVID]

11 komentarzy

 1. Jak bez powodu?! Przecież ten pies zaatakował jego psa!!! Też bym coś zrobił z tym psem na miejscu tego kolesia.

  • Zaatakował? Facet specjalnie podszedł do psa ewidentnie chcąc sprawdzić co się stanie. Już wtedy zapewne czekał żeby ten uwiązany warknął co by mu kopa sprzedać. Swojego pikusia miał luzem, a nie na smyczy więc ten podbiegł za nim. Swojgoe pikusia powinien mieć na smyczy, a nie prowokować takie sytuacje. Pies był uwiązany więc był bez szans. Gdyby miał czyste intencje to pierwsze co, chwyciłby swego kundelka, a nie krzywdził uwiązanego. Taka była od początku intencja tego człowieka. Widać to ewidentnie. Zapłaci za leczenie psa i dostanie wyrok to mu się odechce kozaczyć.

  • Pokażcie morde tego syfa. Mam nadzieję że śmieć pójdzie siedzieć. Chciał się gnój wyżyć to mógł podskoczyć do równego sobie.

  • KRISU ŚLEPY/A JESTEŚ ? SPECJALNIE PODSZEDŁ I PROOWKOWAŁ PSA, DODATKOWO DO CIĘŻKIEJ CHOLERY NAWET GDYBY ZAATAKOWAŁ, TO ZAUWAŻ ŻE DRUGI PIES JEST BEZ SMYCZY !!! (usunięte przez moderatora) SIĘ W CZOŁO ….

 2. Smieciu ty pie*rzony powinienes miec wszystkie nogi polamane wlacze z palcami i rekoma tak bys nienpotrafil sie podetrzec i wstac. A policja sprawdza! Co wy sprawdzacie? Macie film! Kolejni do kolejcji. Polska.. smiech na sali. Wstyd i tyle wspolczuje psiakowi.

  • ty skur**synu,żeby tobie tak zrobili jak ten psychol psu a nawet tysiąc razy gorzej!!!!!!!!!!!!!!
   Tego ci życzę z całego serca!!

Dodaj Komentarz